Kurumsal

Kurumsal

ihracat (Custom)

İhracat

Yurtdışında da faaliyet gösteren Çukurova Polistren Irak’ın güneyine ve kuzeyine ihracat yapmaktadır. Aynı zamanda Fas, Cezayir, İran, Lübnan gibi ülkelere de ihracat planlarının hazırlıkları başlamıştır.

iş gücü (Custom)

İş gücü

Çukurova Polistren’de herkes kendi işinin lideridir; esnek organizasyon yapımız her çalışanın kendi işiyle ilgili konularda sorumluluk almasına ve insiyatif kullanmasına olanak tanır. Çukurova Polistren toplamda 40 beden işçisi, 10 vasıflı çalışan ile hizmet vermektedir.

tik (Custom)

Kalite Polikası

Sağladığımız ürün ve hizmetlerde; müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak, müşteri geri bildirimlerini etkin bir şekilde yönetmek, değer yaratmayan işlemleri ortadan kaldırarak kaynakların etkin kullanımı ile zamanında teslimat yapmak ve sürekli iyileştirmeyi amaçlayan bir kalite yönetim sistemi oluşturmaktır. Bu doğrultuda ISO9001, ISO14001 ve ISO18001 belgelerini alıyoruz.

Çukurova Polistren müşterilerinin işlevsel gereksinimlerini en ekonomik ve teknik olanaklarla bağdaştırarak estetik ve modern projeler meydana getirir. Ürettiği projelerinde müşterilerinin hayallerini temek alarak güncel gelişmeleri çalışmalarına adapte ederek konforlu yaşam alanları tasarlar ve uygular ve projelerinde konfor, sağlamlık ve güzelliği ön planda tutmaktadır.

fiyat (Custom)

Fiyat Politikası

Bölgemizde faaliyet gösteren inşaat Firmaları ve müteahhitlerin en çok tercih ettiği çalışma ve iş ortaklarından olan Çukurova Polistren; sağladığı kaliteli ürün ve hizmet anlayışının yanısıra uygulamış olduğu uygun fiyat politikasıyla da ayrıca bireysel tüketicilere de özel imkankar sunmaktadır. Toptan fiyatına perakende fiyattan satış yapan Çukurova Polistren böylece ev yaptıran ve yapmayı düşünenlerin bütçelerine ayrıca bir katkı sağlamaktadır.

Enter your keyword